O nas

Apartamenty dla wymagających

Jesteśmy polską firmą, tworzącą luksusowe apartamenty na wynajem w kluczowych lokalizacjach w Częstochowie.

Naszą misją jest zapewnienie Gościom najwyższej jakości wypoczynku i pracy, dlatego priorytetową wagę przywiązujemy do przestronności wnętrz, standardu wykończenia i dodatkowych udogodnień. Stylowy wystrój jest efektem współpracy z renomowanymi pracowniami projektowymi oraz polskimi artystami i manufakturami. Stawiamy na nowoczesny, lekki i przyjazny design wnętrz, który dodatkowo uzupełniamy elementami polskiej sztuki nowoczesnej. Wiemy, że dla naszych Gości, gustujących w pięknych przedmiotach, istotna jest nie tylko wygoda, wynikająca z funkcjonalnych urządzeń i sprzętów, ale także unikalne wzornictwo i sztuka. Każdy apartament zostaje kompleksowo wyposażony – nie tylko w standardowe sprzęty, ale również w liczne opcjonalne rozwiązania, które znacząco podwyższają komfort pobytu.

Nasze apartamenty stanowią wysokiej klasy alternatywę dla częstochowskich hoteli. Gościmy zarówno polskich i zagranicznych turystów, jak również osoby przyjeżdżające do Częstochowy w celach biznesowych. Dają gwarancję pełnej niezależności i dyskrecji, jednocześnie umożliwiając efektywny wypoczynek po dniu przepełnionym pracą lub zwiedzaniem.

Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego wyposażenia poszczególnych mieszkań. W każdym z nich znajdą Państwo dodatkowe wyposażenie, które trafia w potrzeby naszych Gości. Dbamy o Państwa pasje artystyczne, muzyczne czy rozrywkowe. Naszym celem jest, aby każdy czuł się u nas jak w domu – przyjemnie i bezstresowo. Pragniemy, aby czas spędzony w naszych apartamentach na wynajem pozostał długo w Państwa życzliwej pamięci.   

Dbamy o to, aby dostępne w naszej ofercie nieruchomości znajdowały się w centrum miasta – w ten sposób zawsze będą Państwo blisko najważniejszych dla siebie miejsc.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty wynajmu luksusowych mieszkań w centrum Częstochowy i wybierz apartament w dogodnej dla siebie lokalizacji, przyjedź i zrelaksuj się. Zapraszamy.


Tu warto się zatrzymać…

Podwyższony
standard
Wyszukany
Design
Atrakcyjna
lokalizacja
Inteligentne
systemy
Biokominek
w salonie
Internet
i TV z Netflix
Transport
z lotniska
usługi
cateringowe

Nasze apartamenty

Modern - W centrum Częstochowy

od 499 zł za noc

Na wskroś nowoczesny apartament o powierzchni 48m2 położony na parterze nieruchomości zlokalizowanej w samym centrum Częstochowy przy ul. Racławickiej 37. Funkcjonalna aranżacja wnętrz, wykończenie w najwyższym standardzie, wysokiej jakości sprzęt i innowacyjne systemy gwarantują wygodę użytkowania.

Royal - Przy Jasnej Górze

od 549 zł za noc

Luksusowy apartament o powierzchni 55m2, który urzeka wystrojem w stylu Modern Classic. Zlokalizowany w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Najświętszej Maryi Panny zapewnia wspaniałe widoki na park i Jasną Górę. Nowoczesne sprzęty i inteligentne systemy połączone z wysublimowanym stylem, gwarantują komfort sprzyjający odpoczynkowi.